0
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Wesele to impreza, która kojarzy się z określoną oprawą. Balony ślubne są jednym z elementów dekoracyjnych, które najczęściej pojawiają się w tym dniu – zdobią pojazdy wiozące Nowożeńców czy salę, na której odbywa się dalsza część obrządku. W naszej ofercie znajdziesz produkty idealnie podkreślające charakter tej wyjątkowej uroczystości. Zapoznaj się z najmodniejszymi nadmuchiwanymi dodatkami dekoracyjnymi i wybierz zestaw komponujący się z Twoim pomysłem na aranżację zaślubin!

Balony ślubne - w kształcie serc i inne

Balony na ślub

Bez nich trudno sobie wyobrazić ślub. Wypełnione helem lub powietrzem balony są piękną i tanią ozdobą na weselach. Kojarzą się z zabawą i radością. Dawniej były często jedynym elementem dekoracyjnym na tego typu imprezach lub innych ważnych uroczystościach. Dziś są jedną z wielu ozdób, jakie pojawiają się w kompozycjach ślubnych – cieszącą się cały czas wielką popularnością.

Nierzadko balonami przystrojony jest pojazd wiozący Młodą Parę czy samochody, którymi przyjeżdżają goście. Pojawiają się także na sali, gdzie podkreślają, że po oficjalnym złożeniu przysięgi małżeńskiej, przyszedł czas na to, aby się bawić do białego rana i świętować szczęście Nowożeńców. Dekorują ściany, sufit i doskonale prezentują się jako girlanda. Przyozdobiona nimi sala weselna wygląda jeszcze piękniej. Mogą być tylko drobnym dodatkiem do pozostałych dekoracji lub stanowić element główny. W pierwszym przypadku wystarczą więc lateksowe lub foliowe balony ślubne w kształcie np. serca. W drugim z pewnością uwagę na siebie zwrócą te w kształcie Pary Młodej i zrobią furorę wśród gości. Podobnie jak modele z hasłami wyrażającymi uczucia łączące świeżo zaślubionych małżonków.

Wykorzystaj te dekoracje według indywidualnego pomysłu – dobierz kształt i kolor, który będzie najodpowiedniejszy.

Balony ślubne

Ocena (11 ocen)

4.1

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl